[O2] TUTORIAL - Montaż podświetlenia przestrzeni na nogi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • andrzej111
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzynol
    Acha, po konsultacjach z Marbabem wychodzi, że w suberbach oświetlenie jest max przy otwarciu drzwi
    a natężenie podczas jazdy w nocy reguluje się na maxi-docie
    Można tak ustawić w O2?

    Zostaw komentarz:


  • marbab
    odpowiedział(a)
    krzynol, jestem zaaa :diabelski_usmiech

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    sebastian7905, a wracałem rano z Łeby i chciałem do Was podjechać
    ale inny plan sięwykluł i wylądowałem pod Rozewiem na startowisku paralotniarskim - było na co popatrzeć

    latem weekendowo polatamy po plażach naszych, co?

    Zostaw komentarz:


  • sebastian7905
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzynol
    Acha, po konsultacjach z Marbabem wychodzi, że w suberbach oświetlenie jest max przy otwarciu drzwi
    a natężenie podczas jazdy w nocy reguluje się na maxi-docie
    dokładnie tak jest sprawdzaliśmy z marbabem

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    zaktualizowałem tutorial w pierwszym poście o stronę pasażera, którą zajebiście się robi.

    Acha, po konsultacjach z Marbabem wychodzi, że w suberbach oświetlenie jest max przy otwarciu drzwi
    a natężenie podczas jazdy w nocy reguluje się na maxi-docie

    Zostaw komentarz:


  • marbab
    odpowiedział(a)
    krzynol, wlasnie przyszly lampki, niedlugo modzimy :diabelski_usmiech

    Zostaw komentarz:


  • andrzej111
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez rafik11
    z tym że w octavi nie było oświetlenia na nogi to może być nieco inaczej bo w etce jest wzmianka ze lampka oświetlenia bagażnika jest również do oswietlenia nóg ale tylko występują dwie sztuki więc pewnie tylko na przód
    Chyba chodzi o schowek?

    Zostaw komentarz:


  • lilo
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzynol
    lilo, 49%
    :zastrzelic 70% :diabelski_usmiech

    Zostaw komentarz:


  • rafik11
    odpowiedział(a)
    z tym że w octavi nie było oświetlenia na nogi to może być nieco inaczej bo w etce jest wzmianka ze lampka oświetlenia bagażnika jest również do oswietlenia nóg ale tylko występują dwie sztuki więc pewnie tylko na przód

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    irka68, ile razy można pisać - B50

    Zostaw komentarz:


  • irka68
    odpowiedział(a)
    pod jaką wtyczkę się podpiąć w OII FL 2011r. ?

    pozdro
    I.

    Zostaw komentarz:


  • Enriquez
    odpowiedział(a)
    B50

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    lilo, 49%

    Enriquez, thx

    w O2 to B7
    w O2FL to B50

    Zostaw komentarz:


  • Eidos71
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzynol
    Eidos71, w O2 FL jest inny bordnetz i w inną wtyczkę trzeba podpiąć
    ale reszta tak samo
    A może orientujesz się, jak taki montaż podświetlenia (chodzi o bordnetz i wtyczkę) wygląda w 02FL (może jakiś link...) ? Miałem takie podświetlenie (ori) w swoim poprzednim autku i chciałbym (posiłkując się Twoim tutorialem) zmodzić Skodę.

    Zostaw komentarz:


  • Enriquez
    odpowiedział(a)
    Przecież w Octavii nie było ORI Z FABRYKI, więc każdy ma 100% NIE ORI

    Zostaw komentarz:


  • marbab
    odpowiedział(a)
    lilo, :diabelski_usmiech

    Zostaw komentarz:


  • lilo
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzynol
    czyli co ori?
    Podłączenie ori ale zamiast lampek dałem paski led , tył też mam zrobione, czyli reasumując ori w 70%

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    Eidos71, w O2 FL jest inny bordnetz i w inną wtyczkę trzeba podpiąć
    ale reszta tak samo

    [ Dodano: Pią 20 Kwi, 12 08:52 ]
    Zamieszczone przez lilo
    Ja już dawno mam
    No fakt zamiast ori lampek dałem ledy ale reszta ori
    czyli co ori?

    Zostaw komentarz:


  • lilo
    odpowiedział(a)
    sebastian7905,

    Zostaw komentarz:


  • sebastian7905
    odpowiedział(a)
    lilo wiem że masz w moim poście Ciebie nie brałem pod uwagę , plan był taki abyś ty to zrobił ,a ja abym to miał przed Mirkiem,Markiem no i Krzyśkiem ,ale dupa oni już się zbroją ,a ja jeszcze daleko(brak czasu) ,chyba muszę urlop wziąć .No ale mod na dynoday będzie prawda

    Zostaw komentarz:


  • lilo
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez sebastian7905
    a ja myślałem że zdążę przed wami przed krzynolem a tu dupa normalnie chyba będe ostatni fuck
    Ja już dawno mam
    No fakt zamiast ori lampek dałem ledy ale reszta ori

    [ Dodano: Czw 19 Kwi, 12 23:15 ]
    Kejup, lampki zapalają się wszystkie razem , tył też

    Zostaw komentarz:


  • Eidos71
    odpowiedział(a)
    krzynol - orientujesz się, czy cała instalacja jest identyczna w 02FL ? Czy też są jakieś różnice w elektryce ?

    Zostaw komentarz:


  • Kejup
    odpowiedział(a)
    krzynol zajefajne ale mam takie pytanko bo cienki jestem z elektroniki jak d... węża. Czy te lampki zapalają się obie czy tylko ta po której stronie otworzymy drzwi? A jeśli tak to czy możliwe jest też podłączenie tyłu?

    Zostaw komentarz:


  • Enriquez
    odpowiedział(a)
    panowie, takie mody to się robiło w 2010 ... :diabelski_usmiech

    Zostaw komentarz:


  • sebastian7905
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez mirek_p11
    Już niedługo zagościmy u Ciebie, bo marbab wyrwał w dobrej cenie lampki i wtyczki
    a ja myślałem że zdążę przed wami przed krzynolem a tu dupa normalnie chyba będe ostatni fuck :x

    Zostaw komentarz:

Pracuję...